REKLAMA

De Zeeuw: Spodziewam się dobrego meczu

Bodziach, źródło: Sport.pl - Wiadomość archiwalna

Pomocnik Spartaka Moskwa Demy de Zeeuw jest jednym z piłkarzy, którego Maciej Skorża uważa za kluczową postać rywala Legii w fazie play-off Ligi Europy. Holender jest nowym nabytkiem rosyjskiej drużyny, ale przekonuje, że dobrze rozumie się z kolegami z zespołu. Wcześniej de Zeeuw spędził dwa sezony w Ajaxie Amsterdam.

"Gram po raz pierwszy przeciwko polskiemu zespołowi, ale rozmawiałem już z moim kolegą z reprezentacji Kewem Jaliensem, który gra w Wiśle. Powiedział mi, że poziom w Polsce jest wysoki i spodziewam się dobrego spotkania.

Grałem do tej pory dwa mecze. Dwa razy wygraliśmy i coraz lepiej rozumiem się z kolegami. Zdecydowałem się przenieść do Rosji, bo chciałem coś zmienić w mojej karierze. Liga rosyjska jest coraz lepsza, jest tutaj coraz więcej dobrych piłkarzy i sądzę, że to był dobry krok" - powiedział przed czwartkowym meczem na Łazienkowskiej 28-letni Holender.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.