Emmanuel Emenike - fot. Piotr Galas
REKLAMA

Emenike: W rewanżu zdominujemy Legię

Fumen, źródło: spartak.com - Wiadomość archiwalna

Emmanuel Emenike miał siać postrach wśród defensorów warszawskiej Legii. Jednak w pierwszym meczu Nigeryjczyk, na którego wydano 10 milionów euro, nie potwierdził swej wartości. Napastnik Spartaka tłumaczył się, że potrzebuje jeszcze trochę czasu, aby zaaklimatyzować się w zespole z Moskwy, gdzie trafił z Fenerbahce.

"Wynik nie jest zły, ale nie jestem zadowolony z własnej postawy. Mam nadzieję, że w następnym meczu zaprezentuję się lepiej. Tym bardziej, że nie jestem jeszcze w stu procentach gotowy fizycznie. Ponadto muszę się dostosować do nowej roli, jaką trener przydzielił mi na boisku, gdyż w Turcji grałem jako środkowy napastnik. Oczywiście w rewanżu wygramy z Legią. U siebie będziemy dominować nad warszawskim zespołem w każdym elemencie gry. Nasz awans do kolejnej rundy jest naturalną koleją rzeczy tego dwumeczu" - powiedział Emmanuel Emenike dla oficjalnej strony Spartaka.Emenike w walce o piłkę z Jędrzejczykiem - fot. Piotr Galas

przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.