Wojtek Kowalczyk - fot. Piotr Galas
REKLAMA

Kowalczyk: Wreszcie brawa dla Legii

źródło: weszlo.com - Wiadomość archiwalna

Wojtek Kowalczyk znany jest z tego, że często krytykuje grę Legii. Jak sam pisze od stołecznego klubu wymaga bardzo dużo. "Alleluja! Legia zagrała najlepsze 45 minut od lat, była to zdecydowanie najlepsza połówka, jaką zaprezentowały nam polskie kluby w tegorocznej edycji europejskich pucharów" - pisze na swoim blogu w serwsie weszlo.com.

"Spartak to na sto procent najlepsza drużyna, z jaką przyszło się mierzyć naszym ekipom, na pewno zdecydowanie lepsza od APOEL-u czy Rapidu Bukareszt, o Liteksie czy Dundee United nie wspominając. (...) Nie wiem też, jak będzie wyglądał rewanż i na razie chyba wolę nie wiedzieć. Ale za to spotkanie z czwartku – wielkie brawa. Legia nie ma wielkiej drużyny, ale jeśli będzie zawsze grała z taką ambicją jak przeciwko Spartakowi, to będzie miała szansę powalczyć o mistrzostwo Polski. Szansę powalczyć – o ile naprawdę piłkarze będą tak zapieprzać, do utraty tchu (chociaż trochę szybko umierają – to inna sprawa)" - pisze Kowalczyk.

"Kowal" bardzo docenił również kibiców z Łazienkowskiej:

"Wielką robotę w czwartek wykonali kibice Legii. Dzień wcześniej byłem w Krakowie i mam dobre porównanie, gdzie jest najlepsza atmosfera w kraju, gdzie się śpiewa przez 90 minut, a gdzie tylko czasami. Wisła grała o Ligę Mistrzów, ale nie miała nawet w połowie takiego wsparcia trybun jak legioniści. Może wpływ miał na to szybko zdobyty w Warszawie gol? Myślę, że piłkarze ponieśli kibiców, a kibice piłkarzy. Brawo."

Więcej przeczytacie tutaj.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.