Hokeiści Legii zaczynają sezon - fot. LegiaLive!
REKLAMA

Hokejowa Legia zaczyna rozgrywki PP

BodziachWiadomość archiwalna>

Hokeiści Legii w najbliższy piątek rozegrają pierwsze spotkanie w sezonie 2011/12. Podopieczni Zbigniewa Stajaka zaczną od rozgrywek Pucharu Polski, które traktowane będą jako przygotowanie do sezonu I-ligowego. Legia po raz pierwszy od dawna zgłosiła się do Pucharu Polski. Piątkowe spotkanie w Oświęcimiu będzie pierwszą grą od paru miesięcy.

Puchar Polski zamiast sparingów
Legia trenuje na lodzie od 7 sierpnia i do tej pory nie grała żadnych gier kontrolnych. "Mecze w Pucharze Polski będą właśnie formą sprawdzenia i szlifowania formy" - powiedział LL! Stajak. Nie dojdzie do skutku planowany początkowo na niedzielę mecz PP z KTH Krynica, bowiem kryniczanie wycofali się z rozgrywek. Legia rywalizować więc będzie w grupie z Unią Oświęcim i GKS-em Jastrzębie (mecz i rewanż). Zasady gry w Pucharze Polski.

Terminy spotkań:
26.08. Unia Oświęcim - Legia
04.09. GKS Jastrzębie - Legia
06.09. Legia - Unia Oświęcim
18.10. Legia - GKS Jastrzębie

Szczuplejsza kadra
Wiadomo, że w nowym sezonie kadra Legii będzie mniejsza niż w ubiegłym sezonie. Z drużyny na pewno odejdą Paweł Garbarczyk, Rafał Stajak i Kamil Rybacki. Do Legii przyszedł natomiast Adrian Maciejko, napastnik KH Sanok. "Rozglądamy się za kolejnymi zawodnikami. Chcielibyśmy pozyskać jeszcze dwóch graczy" - powiedział LL! Stajak. Prawdopodobnie nowych hokeistów zobaczymy dopiero po zamknięciu kadry przez kluby ekstraklasy.

Godziny meczów bez zmian
Tak jak do tej pory hokejowa Legia swoje mecze rozgrywać będzie na Torwarze II w podobnych porach jak w zeszłym sezonie (15:30 w soboty i 13:30 w niedziele). Bilety sprzedawane będą bezpośrednio przed meczami w cenie 10 złotych, a bezpłatny wstęp będzie obowiązywał dzieci do lat 6. Sekcja wpuszczać będzie do 299 osób, bowiem nie posiada pozwolenia na organizację imprez masowych.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2018 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.