Maciej Skorża - fot. Bodziach
REKLAMA

Skorża: Chcemy awansować

Redakcja, źródło: sport-express.ru/sovsport.ru - Wiadomość archiwalna

"Spotkanie ze Spartakiem będzie chyba najtrudniejszym sprawdzianem od momentu, gdy zostałem trenerem Legii. Nasz rywal jest silną drużyną i wywiózł korzystny wynik z Łazienkowskiej, ale i tak przyjechaliśmy do Moskwy po awans" - zapewnia przed rewanżowym spotkaniem ze Spartakiem Moskwa trener warszawskiej Legii Maciej Skorża. Pewne jest, że w ataku zagra jutro Danijel Ljuboja.

"Danijel ostatnio odpoczywał, ale jest już gotowy do gry" - wyjaśnia szkoleniowiec "wojskowych", dodając, że liczy na to, że jego piłkarze pokażą się na Łużnikach z dobrej strony. "Wierzę, że będziemy zadowoleni po zakończeniu spotkania. Już w Warszawie pokazaliśmy, że potrafimy grać dobrze. Oby jutro było podobnie. Musimy jednak zagrać lepiej niż tydzień temu" - mówi Skorża.

Wiadomo, że Maciej Skorża nie będzie mógł jutro skorzystać z pauzujących za kartki Miroslava Radovicia, Manu i Marcina Komorowskiego. "Wiem już kto zajmie dwa z trzech wolnych miejsc na boisku. Co do trzeciej pozycji - decyzję podejmę jutro" - wyjaśnia trener.

Choć Skorża uważa, że Spartak jest silną drużyną, to wyznaje zasadę, że wygrać można z każdym. "Gdy byłem trenerem Wisły Kraków graliśmy z Barceloną. Nie miałem kilku kluczowych graczy, ale i tak wygraliśmy 1-0. Mam nadzieję, że jutro też zmotywuję swoich zawodników i awansujemy do dalszej gry" - kończy szkoleniowiec.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.