Punkt wymiany voucherów dla kibiców Legii przy stadionie Broendby Kopenhaga - fot. LegiaLive!
REKLAMA

Problemy z wymianą voucherów i dojazdem fanów Legii do Moskwy

Bodziach - Wiadomość archiwalna

Klub Piłkarski Legia wydał komunikat, w którym informuje, że Spartak nie wynajmie jednak stanowiska kasowego na Łużnikach, w którym fani Legii mieli wymieniać otrzymane w Warszawie vouchery na bilety. Vouchery można będzie wymienić na bilety w godzinach 15-17 w hotelu Ritz, w którym przebywają piłkarze. W tym samym miejscu istnieje możliwość zakupu biletów w cenie 450 rubli lub 50 złotych. Niestety wielu fanów Legii na mecz raczej nie zdąży.

Wszystko za sprawą problemów, jakie kibice spotkali na granicach, szczególnie łotewsko-rosyjskiej. Ponad 100 kibiców Legii przez kilkanaście godzin było przetrzymywanych tam przez służby graniczne i uniemożliwiano im wjazd na teren Rosji, mimo posiadania wymaganych wiz.

Szanse na to, że dotrą oni na miejsce na czas są naprawdę niewielkie. Mecz ze Spartakiem rozpocznie się o godzinie 19 czasu moskiewskiego. Na pierwszym meczu w Warszawie pojawiło się 350 fanów Spartaka, z czego 50 osób nie wpuszczono na stadion.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.