Marek Jóźwiak - fot. LegiaLive!
REKLAMA

Jóźwiak: Chcemy namieszać w Europie

Redakcja, źródło: eurosport.pl - Wiadomość archiwalna

"Skoro już do tej Ligi Europy awansowaliśmy, sprawiliśmy wielką niespodziankę, bo nikt na nas nie stawiał w potyczkach ze Spartakiem, to teraz chcielibyśmy sprawiać kolejne miłe niespodzianki i przynajmniej wyjść z grupy. Przecież po coś do tych rozgrywek awansowaliśmy. Z pewnością nie będziemy chłopcami do bicia" – ocenia losowanie Ligi Europy Marek Jóźwiak w rozmowie z eurosport.pl.

Dyrektor ds. sportowych Legii uważa, że stołeczny zespół nie ma powodów do narzekania po piątkowym losowaniu, bo wszystkie drużyny prezentują podobny poziom. "Najbardziej uznaną drużyną jest PSV Eindhoven. Ale to już nie tak mocny zespół jak kiedyś. Uważam, że jeśli zagramy tak, jak ze Spartakiem Moskwa, z pewnością możemy ich ograć. Pozostałych rywali zresztą też. Jesteśmy w stanie wyjść z tej grupy" – kończy Jóżwiak.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.