LO: CWKS 2-1 Orkan Sochaczew

Redakcja - Wiadomość archiwalna

W meczu ligi okręgowej CWKS Legia pokonał Orkan Sochaczew 2-1. Pierwszą bramkę dla "wojskowych" zdobył w 30. minucie Kamil Warzywoda. Rywale wyrównali sześć minut później po uderzeniu Kamila Wróbla. Bohaterem meczu został natomiast niespełna 17-letni Krystian Kopeć.
Trzy minuty przed końcowym gwizdkiem zapewnił trzy punkty drużynie CWKS i tym samym sprawił sobie doskonały prezent na urodziny, które obchodził będzie w poniedziałek.

LO: CWKS Legia 2-1 (1-1) Orkan Sochaczew
1-0 - 30 min. Kamil Warzywoda
1-1 - 36 min. Kamil Wróbel
2-1 - 87 min. Krystian Kopeć

CWKS Legia: Przysowa - Komińczuk, Gępczyński, Guz (Kpt), Jasiński - Warzywoda, Brankiewicz, Ćwiąkała, Kopeć, Borowik - Bożałek
oraz: Wilczyński, Orlik, Makosa, Papież