Danijel Ljuboja nie żałuje, że zdecydował się na przeprowadzkę do Warszawy
REKLAMA

Czegoś takiego Ljuboja jeszcze nie widział

turi, źródło: L'Equipe - Wiadomość archiwalna

We Francji transfer Danijela Ljuboji z Nicei do Legii wywołał zdumienie. Francuzi nie mogli nadziwić się, że Serb postanowił zamienić Ligue 1 na słabszą Ekstraklasę. Ljuboja nie żałuje jednak tego kroku i jest pod wrażeniem przyjęcia, jakie kibice Legii zgotowali na Okęciu wracającej z Moskwy zwycięskiej drużynie. "Nigdy czegoś takiego nie widziałem" - przyznaje na łamach francuskiego dziennika sportowego "L'Equipe".

Francuzi odnotowują, że Legia sprawiła niespodziankę, eliminując silny Spartak w drodze do fazy grupowej Ligi Europy.

"Danijel Ljuboja na długo zapamięta czwartkowy wieczór" - podkreślają dziennikarze "L'Equipe".

"To wspaniałe, że udało nam się tego dokonać" - cieszy się z awansu Ljuboja. "Powrót do gry ze stanu 0:2 i zwycięski gol w doliczonym czasie gry, to coś niesamowitego" - dodaje Serb.

"Legia to wielki klub, który zasługuje na grę w europejskich pucharach. W Warszawie wszyscy czekali na to od 15 lat. Gdy wróciliśmy z Moskwy, w środku nocy na lotnisku czekało na nas dwa tysiące kibiców. Nigdy wcześniej czegoś takiego nie widziałem" - podkreśla Ljuboja w rozmowie z francuską gazetą. "Czułem się podobnie kiedy zdobyliśmy z PSG Puchar Francji" - dodaje piłkarz.

"Wiem, że mój wybór (transfer do Legii - przyp. red.) zaskoczył wielu, ale nie żałuję swojej decyzji" - kończy "Ljubo".

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.