REKLAMA

80 lat boksu Legii Warszawa

Woytek - Wiadomość archiwalna

W przyszłą sobotę 17 września na Forcie Bema odbędzie się jubileusz 80-lecia sekcji bokserskiej Legii. Z tej okazji Klub Bokserski Legia Warszawa organizuje Dni Otwarte. Impreza odbędzie się na terenie Fortów Bema przy ulicy Waldorffa 31 w Warszawie w godzinach 11-17.

W programie między innymi: treningi otwarte, konkursy z nagrodami, walki pokazowe, spotkania ze znanymi pięściarzami, turniej PlayStation 3 "Fight Night Champion" organizowany przez Stronę Mocy. "Przyjdź i poczuj, jak kształtują się charaktery" - zapraszają organizatorzy.
Zapraszamy na Fort Bema, ulica Waldorffa 31. Impreza potrwa od godziny 11 do 17.

Swój udział na imprezie zapowiedzieli znani pięściarze, między innymi Agnieszka Rylik, Albert DRAGON Sosnowski, Kazimierz Szczerba, Janusz Gortat.

Wydarzenie ma na celu promocję i prezentację pięściarstwa jako ciekawej i aktywnej formy spędzania czasu. Zaletą tej dyscypliny sportowej jest jej ogólnorozwojowy oraz indywidualny charakter. Boks mogą trenować i młodzież, i dorośli. Mężczyźni i kobiety. Boks - co pokazują nadchodzące wydarzenia sportowe, m.in. wrocławska walka Adamek - Kliczko i warszawska gala boksu z udziałem Lennoxa Lewisa - staje się coraz bardziej popularny.

Klub Bokserski Legia Warszawa prowadzony jest przez kadrę wybitnych i utytułowanych trenerów, w tym byłych olimpijczyków. Oferujemy bezpłatne zajęcia dla dzieci w wieku szkolnym, przygotowujemy młodzież do występów na Mistrzostwach Polski oraz prowadzimy komercyjne treningi dla dorosłych. Nasz klub to dwie nowoczesne sale treningowe, siłownia oraz sauna.

Więcej informacji o klubie znajdziecie tutaj: www.legiaboks.pl
oraz na Facebooku:
https://www.facebook.com/pages/Legia-BOKS/149114381797357


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.