Maciej Skorża i Czesław Michniewicz - fot. Patryk Piekarski
REKLAMA

Trenerzy o sparingu

Patryk Piekarski - Wiadomość archiwalna

Maciej Skorża: W Ostródzie powstała bardzo dobra baza. Chcielibyśmy tutaj jeszcze wrócić i korzystać z możliwości treningu, bo Ostróda stwarza dobre do tego możliwości. Co do samego meczu: jedna i druga drużyna miała podobna liczbę sytuacji podbramkowych. My byliśmy skuteczniejsi o tą jedną sytuację Miro Radovicia. To dobrze, że dzisiaj ktoś zdobył bramkę na tym stadionie.
Myślę, że uczestnictwo w samym otwarciu było zaszczytem i dziękujemy za zaproszenie. Przez te trzy dni popracowaliśmy nad motoryką i taktyką. Jeszcze dziś rano ćwiczyliśmy fragmenty gry. Za nami trzy bardzo intensywne dni treningowe, z których jestem bardzo zadowolony.

Czesław Michniewicz: Cieszę się, że to nam w udziale przypadło otwarcie tego stadionu. Szkoda tylko, że ten wynik jest dla nas niekorzystny. Myślę, że mecz mógł się podobać. Było sporo sytuacji z obu stron. Cieszę się, że Tomek Frankowski dotarł dziś i zagrał. Pracujemy nad elementami, które nie układają się najlepiej. Dla mnie ten pobyt bardzo dużo znaczy. Dobrze wykorzystaliśmy ten czas.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.