PP: Canal+ 2-1 CWKS

Redakcja - Wiadomość archiwalna

Zespół Canal+ Warszawa pokonał na stadionie przy ulicy Obrońców Tobruku CWKS Legia 2-1. Do przerwy Canal+ prowadził 1-0 po golu Krzysztofa Przytuły z rzutu karnego. W 65. minucie na 2-0 podwyższył Remigiusz Jezierski. Honorową bramkę dla CWKS osiem minut przed końcem strzelił Emil Rogowski po podaniu Macieja Ćwiąkały.

Drużyna Legii składała się głównie z 16-17 latków (10 z 13 zawodników) i od początku nie była faworytem w pojedynku z drużyną złożoną głównie z doświadczonych graczy, w przeszłości - a często jeszcze całkiem niedawno - występujących w renomowanych klubach (m.in. Piotr Dziewicki, Maciej Murawski, Krzysztof Przytuła, Grzegorz Mielcarski, Marcin Rosłoń, Tomasz Łapiński, Jerzy Brzęczek, Remigiusz Jezierski czy Rafał Dębiński).

Canal+ Warszawa 2-1 (1-0) CWKS Legia

1-0 - 35 min. Krzysztof Przytuła (karny)
2-0 - 65 min. Remigiusz Jezierski
2-1 - 82 min. Emil Rogowski

CWKS Legia: Przysowa - Pec, Dąbrowski, Orlik, Komińczuk - Papież, Ćwiąkała, Terlecki (60' Rogowski), Brankiewicz, Bożałek (46' Stróżyński) - Borowik