REKLAMA

Gdzie oglądać mecz z PSV?

Redakcja, źródło: własne/media2.pl - Wiadomość archiwalna

Do Holandii wyruszyli już pierwsi kibice, którzy jutro na żywo obejrzą z trybun mecz Legii z PSV Eindhoven. Osoby, które zostały w Polsce skazane są na transmisję telewizyjną. Niestety nie będzie ona dostępna w żadnym z otwartych kanałów. Transmisję przeprowadzą tylko Polsat Futbol oraz Polsat Sport HD. Przygotowaliśmy więc specjalny poradnik, jak oglądać czwartkowy mecz.

Sportowe kanały Polsatu nie są dostępne w ofercie Cyfra+ i platformy n. Bez problemów spotkanie z PSV mogą obejrzeć abonenci Cyfrowego Polsatu, który oferuje wszystkie sportowe kanały Polsatu. W dobrej sytuacji są też posiadacze kablówek UPC Polska, Multimedia Polska i Inea. Zarówno Polsat Sport HD, jak i Polsat Futbol są dostępne dla ich abonentów. Niestety oba kanały dostępne są przeważnie za dodatkową opłatą lub w odpowiednim pakiecie.

Abonenci sieci Aster i Toya mogą obejrzeć mecz tylko na kanale Polsat Sport HD. O ile mają go oczywiście wykupiony. W najgorszej sytuacji są kibice będący abonentami sieci Vectra, która nie ma w swojej ofercie żadnego sportowego kanału Polsatu.

Mecz będzie dostępny także w serwisie ipla. Do oglądania konieczne będzie zainstalowanie specjalnego programu i zapłacenie za transmisję. Przy płatności przelewem lub kartą koszt wyniesie 5 zł. Opłata wniesiona sms-em to koszt 7,38 zł.

Transmisję z meczu przeprowadzić mają także holenderski RTL 7 oraz serbski kanał Arena Sport 4.

Wszystkim polecamy też naszą tekstową relację LIVE! bezpośrednio ze stadionu w Eindhoven.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.