Zdjęcia do klipu o Kazimierzu Deynie miały miejsce w rodzinnej miejscowości legendy naszego klubu, Starogardzie Gdańskim - fot. Ludwik Szakiel
REKLAMA

Legenda Deyny - premiera klipu 23 października

Bodziach - Wiadomość archiwalna

W Starogardzie Gdańskim zakończyły się zdjęcia do teledysku promującego piosenkę poświęconą Kazimierzowi Deynie. Klip do utworu zatytułowanego "Legenda Deyny" będzie miał premierę w rocznicę urodzin "Kaki", 23 października bieżącego roku. Jedną ze zwrotek do utworu nagrał dobrze znany kibic Legii, Pablopavo.

W zdjęciach do klipu wzięli udział m.in. Izabela Janachowska, Wojciech Nadolski (mistrz świata w fitness), cheerleaderki Polpharmy, członkowie starogardzkiego zespołu Jordan oraz inni mieszkańcy miasta.

W Starogardzie powstanie ponadto ścieżka edukacyjna "Legenda Deyny". Ta połączy miejsca związane z Deyną tak, aby każdy, kto znajdzie się Starogardzie Gdańskim, mógł poczuć klimat miasta, w którym urodził się, wychowywał i rozpoczynał karierę polski piłkarz wszech czasów, honorowy obywatel miasta.Zdjęcia do klipu o Kazimierzu Deynie miały miejsce w rodzinnej miejscowości legendy naszego klubu, Starogardzie Gdańskim - fot. Ludwik Szakiel
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.