Kick-boxing: 8 medali legionistów na mistrzostwach Polski!

Sekcja kick-boxingu Legii bardzo dobrze zaprezentowała się na mistrzostwach Polski, które w miniony weekend odbyły się w Węgrowie. Legioniści zdobyli łącznie 8 medali w formule semi i full contact. Dwa złote krążki wywalczył trener kick-boxerskiej Legii, Przemysław Ziemnicki. Złoto w semi contakcie wywalczyła także Dominika Ziemnicka (-50 kg).

Ziemnicki w full-contakcie startował w kategorii wagowej do 75 kg, natomiast w semi contakt w -79 kg. Bardzo dobrze zaprezentował się także Jarosław Książek, który w kategorii wagowej do 63,5 kg wywalczył srebro w full-contakcie. W tej samej formule brązowe medale wywalczyli Przemysław Mechowski (-57 kg) i Tomasz Ocicki (-63,5 kg).

W formule semi-contact Mechowski zdobył srebrny medal, a brąz dołożył Fryderyk Mścisławski (-67 kg). Bez medalu z Węgrowa wrócił tylko Piotr Marcinkowski (full contact, -81 kg).

Przypominamy o naborze do grupy początkującej kick-boxerskiej Legii. Natomiast jutro w Wałczu rozpoczną się mistrzostwa Polski w boksie, w których Legię reprezentować będą (wywalczyli kwalifikacje w turniejach eliminacyjnych): Daniel Żaboklicki (w kategorii wagowej do 52 kg) i Piotr Witczak (-81 kg).