ME: Legia 4-0 Zagłębie. Mistrz ME na kolanach!

Piłkarze Młodej Legii nie dali najmniejszych szans Zagłębiu Lubin w rozgrywkach Młodej Ekstraklasy. Aktualni mistrzowie ME przegrali w Sulejówku aż 0-4! Legia ustaliła wynik spotkania już przed przerwą. Z kadry pierwszego zespołu w meczu zagrał jedynie Wojciech Skaba, który zachował czyste konto.

Wynik meczu otworzył w czwartej minucie Kamil Kamiński. 14 minut później Lisiecki wykorzystał dośrodkowanie Furmana i podwyższył na 2-0. W 38. minucie było już 3-0 - po rzucie wolnym Żurka, Lisiecki głową pokonał Forenca. Dwie minuty przed przerwą Bartosz Żurek świetnie wykonał rzut wolny i nie dał szans na skuteczną interwencję golkiperowi Zagłębia.

Dzięki tej wygranej legioniści na pewno utrzymają prowadzenie w tabeli Młodej Ekstraklasy.

ME: Legia Warszawa 4-0 (4-0) Zagłębie Lubin
1-0 4 min. Kamil Kamiński b.a.
2-0 18 min. Mateusz Lisiecki (as. Bartosz Żurek)
3-0 38 min. Mateusz Lisiecki (as. Bartosz Żurek z rzutu wolnego)
4-0 43 min. Bartosz Żurek (rzut wolny)

Legia: Skaba - Bochenek, Lisiecki, Cichocki, Grudniewski - Starek Ż (85. Prusinowski), Latos (46. Bogusławski), Kopczyński, Furman Ż (61. Pogonowski) - Żurek (46. Jagiełło), Kamiński (65. Karniszewski).

Zagłębie: Forenc - Malarowski, Osyra, Śliwiński, Azikiewicz (46. Magdziak), Malarowski (46. Martynowicz), Danielewicz, Kowalski-Haberek Ż, Famulski (46. Pisarczuk Ż), Sołtyński (64. Gałach), Szczepaniak.