fot. Woytek
REKLAMA

Delegat UEFA: Legia musi być przygotowana na najgorsze

Bodziach, źródło: futbolnews.pl - Wiadomość archiwalna

17 listopada UEFA zajmie się sprawą wywieszenia na meczu Legia - Hapoel transparentu "Jihad Legia". Według Edwarda Potoka, delegata UEFA, klub z Łazienkowskiej musi się liczyć z poważnymi konsekwencjami, z wykluczeniem z europejskich pucharów włącznie.

Legia została surowo ukarana przez UEFA po meczu z Vetrą w Wilnie w 2007 roku. Wtedy miała zostać wykluczona z europejskich pucharów na dwa lata, ale ostatecznie kara została zmniejszona do jednego roku poza pucharami, w zawieszeniu na 5 lat.

Edward Potok, delegat UEFA, uważa, że Legii może grozić odwieszenie kary. "Legia musi się z tym liczyć. W jej przypadku może zdarzyć się wszystko. Tak ostrego występku nie jestem w stanie sobie przypomnieć. Ale bywało, że za mniejsze przewinienia kary były bardzo drastyczne. W każdym razie musimy być przygotowani na najgorsze" - mówi w rozmowie z futbolnews.pl.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.