Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Oprawa Legii zajęła drugie miejsce w TOP15 rundy wiosennej - fot. Mishka
Oprawa Legii zajęła drugie miejsce w TOP15 rundy wiosennej - fot. Mishka
Czwartek, 13 października 2011 r. godz. 18:20

Uwaga: Wiadomość archiwalna!

Choreo rundy wiosennej: Legia druga

Bodziach

Ultrasi z całej Polski zakończyli wybory najlepszej stadionowej choreografii, zaprezentowanej na trybunach w rundzie wiosennej sezonu 2010/11. Najlepszą choreografię, zdaniem kibiców na co dzień zajmujących się tym "rzemiosłem", przygotowali fani Korony Kielce, prezentując oprawę "O 20. takich, co ukradli spokój".

Drugie miejsce, ze sporą stratą punktową do Korony, zajęła oprawa przygotowana przez legionistów na mecz z Polonią - "Jedna jest siła w tym mieście - LEGIA. To potęga, a wy kim jesteście?". Ostatnie miejsce na podium, z niewielką stratą do Legii, zajął Lech z oprawą "Robię to co kocham, choć chcą mnie za to karać, nie zrezygnuję z tego, bo w tym jest moja wiara".

Na miejscu czwartym uplasowała się oprawa Legii z finału Pucharu Polski w Bydgoszczy - kartoniada "ULTRAS" oraz sektorówka z buldogiem. W TOP 15, znalazły się jeszcze dwie oprawy legionistów: baloniada "Gówno prawda" stylizowana na logo Gazety Wyborczej oraz kolejna wyjazdowa oprawa - "Stadionowi zadymiarze", zaprezentowana na meczu z Lechem.

Poniżej końcowa klasyfikacja, a już jutro zaprezentujemy Wam wyniki głosowania na najlepszą oprawę wyjazdową w rundzie wiosennej.


1. O 20-stu takich - Korona Kielce - 825 pkt.


2. Legia to potęga - Legia Warszawa - 589 pkt.3. W tym jest wiara - Lech Poznań - 582 pkt.


4. Ultras (Legia Warszawa) - 548 pkt.5. Oddałem temu serce - Korona Kielce - 493 pkt.


6. Against modern ultras - Widzew Łódź - 373 pkt.


7. Stadionowy klimat - Korona Kielce - 295 pkt.


8. Fanatyzm - Arka Gdynia - 250 pkt.


9. Gówno prawda - Legia Warszawa - 233 pkt.10. Kwestia - Widzew Łódź - 218 pkt.


11. Potęga hetmańska - Lechia Gdańsk - 201 pkt.


12. Maszynka - Motor Lublin - 167 pkt.


13. Zadymiarze - Legia Warszawa - 141 pkt.14. Anty gw - Zagłębie Lubin - 117 pkt.


15. Ruch pędzla 2 - Górnik Zabrze - 114 pkt.


przeczytaj więcej o: , , , ,


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!