Hokej: Legia 0-8 GKS Jastrzębie

Woytek - Wiadomość archiwalna

Hokeiści Legii nie dali rady drużynie z PLH i przegrali w meczu Pucharu Polski rozegranym na Torwarze z JKH GKS Jastrzębie Zdrój 0-8. Po pierwszej tercji goście prowadzili 2-0, a w dwóch kolejnych odsłonach spotkania strzelili po 3 bramki. Legioniści zajęli ostatnie miejsce w grupie.

Mimo niekorzystnego wyniku, legionistów do ostatnich minut wspierała dopingiem grupa kibiców. Nasi hokeiści mimo kilku dogodnych okazji nie zdołali jednak wbić krążka do siatki. Zdecydowanie częściej było gorąco pod bramką Legii, stąd zasłużone, wysokie zwycięstwo odnieśli goście.