Remis PSV i Rapidu, porażka Hapoelu

Bodziach, źródło: 90minut.pl - Wiadomość archiwalna

PSV Eindhoven zremisował ligowe spotkanie z Vitesse Arnhem. Jedyną bramkę dla grupowego rywala Legii w Lidze Europy zdobył Tim Matavž. Hapoel przegrał drugi mecz w lidze, ulegając na wyjeździe Ashdod 0-2 i tracąc obie bramki w ostatnim kwadransie. Rapid w poniedziałek bezbramkowo zremisował na stadionie narodowym w Bukareszcie ze Steauą. Rapid kończył mecz w 9. i obecnie zajmuje trzecie miejsce w lidze rumuńskiej.

Vitesse 1-1 PSV Eindhoven
Bramki: Wilfried Bony 58 - Tim Matavž 18

PSV: 1. Andreas Isaksson - 2. Stanisław Manolew, 4. Marcelo, 3. Wilfred Bouma, 17. Abel Tamata (67 Jetro Willems) - 10. Georginio Wijnaldum, 7. Ola Toivonen, 6. Kevin Strootman - 20. Zakaria Labyad (84, 11. Jeremain Lens), 9. Tim Matavž, 14. Dries Mertens.

Ashdod SC 2-0 Hapoel Tel Awiw
Bramki: Paty Yeye Lenkebe 77, Moshe Ben Lulu 79

Hapoel: Apoula Édel - I'yad Hutaba, Mário Pečalka, Bevan Fransman, Gal Shish - Nosa Igiebor, Avihay Yadin, Shay Abutbul, Omer Damari, Alroey Cohen - Toto Tamuz.

czerwona kartka: Mário Pečalka (83. minuta)

Steaua Bukareszt 0-0 Rapid Bukareszt

Rapid: 1. Dănuț Coman (70, 89. Cătălin Straton) - 2. Rui Duarte, 4. Marcos Antônio, 25. Ovidiu Burcă, 6. Ezequias - 17. Ciprian Deac, 80. Filipe Teixeira, 5. Dan Alexa, 10. Ovidiu Herea - 77. Daniel Pancu (72, 8. Nicolae Grigore), 21. Sabrin Sburlea (63, 24. Romeo Surdu).

żółte kartki: Novak Martinović - Ovidiu Burcă, Romeo Surdu, Rui Duarte, Cătălin Straton.

czerwone kartki: Andrei Prepeliţă (66. minuta, za uderzenie rywala) - Dan Alexa (66. minuta, za uderzenie rywala), Ezequias (75. minuta, za faul).