Fani Widzewa na niedzielnym meczu z Legią - fot. Mishka
REKLAMA

Legia nie wpuści kibiców Widzewa na PP. Sektor gości dla dzieci

Bodziach - Wiadomość archiwalna

W środę na Łazienkowskiej rozegrany zostanie kolejny mecz Legia - Widzew, tym razem w ramach 1/8 finału Pucharu Polski. Po niedzielnym zachowaniu widzewiaków, Legia podjęła decyzję o nieprzyjmowaniu zorganizowanej grupy kibiców gości, więc widzewiacy musieli odwołać zorganizowany pociąg specjalny oraz przerwać sprzedaż biletów na środowy mecz.

Początkowo sprzedaż wejściówek na wyjazd miała się zakończyć dziś o godzinie 17. Podczas niedzielnego meczu widzewiacy odpalili kilkanaście rac na trybunach, które następnie rzucili na murawę i w stronę sektorów zajmowanych przez kibiców Legii. Dwie osoby zostały zatrzymane.

Klub Piłkarski Legia zdecydował się, wobec niewpuszczenia zorganizowanej grupy fanów RTS-u, w środę przeznaczyć sektor gości dla dzieci ze szkół podstawowych, domów dziecka oraz klubów partnerskich Akademii Piłkarskiej, które spotkanie obejrzą za darmo. Zapisy dla grup zorganizowanych przyjmowane są mailowo pod adresem kibice@legia.pl do wtorku.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.