Trener Lecha - fot. Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Bakero: Musimy dać z siebie wszystko, żeby wygrać

Bodziach, źródło: lechpoznan.pl - Wiadomość archiwalna

Lech Poznań w niedzielę na własnym stadionie podejmie Legię. We wtorek lechici aż 120 minut zmagali się z Polonią Bytom w Pucharze Polski. Jose Mari Bakero nie ukrywa, że miało to wpływ na harmonogram przygotowań do pojedynku ligowego.

"Najważniejsze jednak było zwycięstwo, które dobrze wpłynęło na nasze przygotowanie mentalne do niedzielnego meczu. Poza tym mieliśmy tyle dni przerwy, że spokojnie mogliśmy zregenerować siły" - powiedział na przedmeczowej konferencji prasowej trener Lecha.

Bakero uważa, że Legia jest zdecydowanie lepszą drużyną niż w minionym sezonie. "Legia to zdecydowanie silniejszy i bardziej zbilansowany zespół, z większą równowagą pomiędzy defensywą i ofensywą. Będziemy musieli dać z siebie wszystko, co mamy najlepsze, aby odnieść zwycięstwo. Jesteśmy jednak na to gotowi" - powiedział Bakero.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.