Janusz Gol został ukarany dwiema żółtymi kartkami w przeciągu 26 minut - fot. Piotr Galas
REKLAMA

Gol zostanie ukarany? Dwie żółte kartki w 16 minut

Redakcja - Wiadomość archiwalna

Za głupią żółtą kartkę w meczu z Lechem, która wyeliminowała Miroslava Radovicia ze spotkania z Jagiellonią, Legia ukarała Serba grzywną w wysokości 5 tysięcy złotych. Niewykluczone, że finansowe konsekwencje osłabienia drużyny w meczu z Rapidem poniesie Janusz Gol, który na placu gry pojawił się w 64. minucie, a w 80. po drugiej żółtej kartce musiał opuścić boisko.

Maciej Skorża uznał, że zanim podejmie decyzję o ukaraniu pomocnika Legii, obejrzy powtórkę sytuacji, która zadecydowała o jego usunięciu z boiska. "Muszę obejrzeć sytuację, w której Janusz Gol otrzymał drugą żółtą kartkę za zagranie ręką" - ostrożnie skomentował zajście Skorża, który jednak dodał, że legioniści dostają ostatnio zbyt wiele upomnień.

"Janek opuścił boisko w bardzo trudnym dla nas momencie. Będę musiał przeanalizować tę sytuację i dopiero wówczas podejmę decyzję o ewentualnej karze. Jeśli uznam, że przyjął piłkę ręką celowo, będę musiał go ukarać, muszę być konsekwentny" - stwierdził trener.Janusz Gol opuszcza boisko po czerwonej kartce - fot. Woytek

przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.