Koszykarze Legii przynajmniej dwa spotkania obecnego sezonu rozegrają w hali Koło
REKLAMA

Przynajmniej dwa mecze koszykarzy w hali Koło!

Bodziach - Wiadomość archiwalna

W związku z olbrzymim zainteresowaniem meczami koszykarskiej Legii zarząd sekcji koszykówki naszego klubu wychodzi naprzeciw oczekiwaniom kibiców i co najmniej dwa mecze w tym sezonie zorganizuje w mogącej pomieścić 1500 fanów hali Koło przy ulicy Obozowej. Zapraszamy do hali Koło na Woli 17 grudnia i 14 stycznia!

Kolejny sezon fani Legii licznie odwiedzają halę przy Obrońców Tobruku, gdzie od 20 lat występuje sekcja koszykówki naszego klubu. Niestety obecnie obiekt na Bemowie nie jest w stanie pomieścić wszystkich chętnych do oglądania meczów naszej drużyny, walczącej o awans do drugiej ligi. W związku z tym przynajmniej dwa spotkania Legia rozegra w hali Koło, w obecności 1500 kibiców.

Bilety, konkursy, mecz kibice vs koszykarze
Już dziś rezerwujcie sobie czas 17 grudnia o godzinie 18 i 14 stycznia o tej samej porze. W związku ze zdecydowanie wyższymi kosztami organizacji obu meczów (wynajem hali, ochrona, bilety, ubezpieczenie itp.) wejściówki na nie kosztować będą po 10 złotych. Aby usprawnić wejście na mecz, przedsprzedaż biletów przeprowadzona będzie przynajmniej tydzień przed spotkaniem. 17 grudnia, po meczu ligowym z Mazowszem Grójec, rozegrane zostanie drugie spotkanie kibiców Legii z koszykarzami. W przerwie meczu, a także po jego zakończeniu, dla kibiców przygotowane zostaną liczne konkursy z nagrodami.

Pobić rekord frekwencji!
W przypadku dużego zainteresowania meczami Legii na Kole sekcja koszykówki nie wyklucza organizacji w hali na Woli kolejnych spotkań naszej drużyny. Od kilkunastu lat żadne spotkanie drużynowej sekcji naszego klubu (nie licząc piłkarskiej) nie zgromadziło na trybunach tak licznej grupy kibiców. Nawet spotkania koszykarskiej Legii w ekstraklasie obserwowało z trybun na Bemowie nie więcej niż 1400 osób. Czas pobić rekord.

Najbliższe mecze koszykarskiej Legii:
19.11 (SO) g.13:00 Pułaski Warka - Legia Warszawa
27.11 (ND) g.17:00 Legia Warszawa - Jagiellonka Warszawa [ul. Obrońców Tobruku 40]
03.12 (SO) g.18:00 GLKS Nadarzyn - Legia Warszawa
11.12 (ND) g.17:00 Legia Warszawa - MKS Ochota [ul. Obrońców Tobruku 40]
17.12 (SO) g.18:00 Legia Warszawa - Mazowsze Grójec [hala Koło, ul. Obozowa 60]
07.01 (SO) g.18:00 Legia Warszawa - Sokół Ostrów Maz. [ul. Obrońców Tobruku 40]
14.01 (SO) g.18:00 Legia Warszawa - AZS UW Warszawa [hala Koło, ul. Obozowa 60]
04.02 (SO) g.18:00 Legia Warszawa - Mon-Pol Płock [ul. Obrońców Tobruku 40]
28.01 (SO) g.12:00 Legion Legionowo - Legia Warszawa


Chętnych do wykupienia reklamy w hali w czasie meczów Legii (zarówno na Kole, jak i na Bemowie), prosimy o kontakt pod adresem koszykowka@legionisci.com

Wszystko o sekcji w dziale Koszykówka.


Fani Legii na meczach koszykarskiej Legii tworzą niezapomnianą atmosferę - fot. Legionisci.com

przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.