Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Niedziela, 13 listopada 2011 r. godz. 08:46

Uwaga: Wiadomość archiwalna!

Kącik kolekcjonera: Naszywki (7)

Dariusz Chojnacki

Ostatni artykuł z cyklu, przedstawiający kolekcję szalików Łukasza "Gaju", cieszył się, jak dotychczas, rekordową popularnością. W imieniu swoim i Łukasza dziękuję wszystkim za okazałe zainteresowanie. O tym, że można zbierać zupełnie wszystko, co dotyczy naszego klubu, świadczy prezentowana dzisiaj kolekcja naszywek Legii.

Naszywki te pochodzą z ostatnich kilkudziesięciu lat. Zbiór składa się z ponad 70-ciu różnego rodzaju naszywek wykonanych z materiałów tekstylnych. Jeśli posiadacie jakieś naszywki, których nie ma na załączonych zdjęciach, bardzo proszę o kontakt.

Jeśli macie jakiekolwiek pytania lub sugestie co do prowadzonego Kącika Kolekcjonera, proszę o kontakt pod adresem: darek.chojnacki@legionisci.com. Życzę nam wszystkim, aby passa dobrych wyników sportowych Legii trwała jak najdłużej!


fot. Dariusz ChojnackiZgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!