Michał Żyro nie wystąpi w środowym meczu z Zagłębiem - fot. Woytek
REKLAMA
REKLAMA

Z Zagłebiem bez Żyro i Komorowskiego

Wiśnia - Wiadomość archiwalna

W meczu z Zagłębiem Lubin nie wystąpi napastnik warszawskiej Legii Michał Żyro. 19-latek doznał urazu w sobotnim spotkaniu z Lechią Gdańsk. Nie zagra też kontuzjowany Marcin Komorowski. "Dzisiaj jest trochę mniej optymizmu, jeśli chodzi o zestawienie drużyny, bo dwóch bardzo ważnych zawodników nam wypadło po ostatnim meczu. Na pewno z Zagłębiem nie zagrają Michał Żyro i Marcin Komorowski. Wróciła za to dwójka kontuzjowanych - Tomek Kiełbowicz i Manu trenowali już dwukrotnie z drużyną.
Ich mogę już brać pod uwagę w kontekście tego meczu" - mówi przed spotkaniem z Zagłębiem Lubin trener Legii Maciej Skorża.

Szkoleniowiec nie ukrywa, że poważnie zastanawia się nad zestawieniem obrony. "Kluczowe pytanie, to kim zastąpić Marcina Komorowskiego. To pytanie, na które wciąż jeszcze szukam odpowiedzi" - dodaje trener. Bardzo możliwe, że Skorża zdecyduje się na wystawienie Artura Jędrzejczyka w miejsce Komorowskiego.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.