REKLAMA

Orzeł wróci na koszulki reprezentacji!

Bodziach - Wiadomość archiwalna

PZPN poinformował dziś o tym, że po rozmowach z firmą Nike, godło narodowe wróci na koszulki reprezentacji. Nastąpi to już w grudniu - kadra narodowa ponownie wystąpi z orłem na koszulkach w meczu towarzyskim z Turcją 16 grudnia.

"Przez ostatnie dwa tygodnie nad wyglądem koszulek reprezentacji dyskutowała cała Polska. Wysłuchaliśmy uważnie wszystkich opinii. W tej sprawie popełniliśmy błąd. Godło narodowe nie powinno zniknąć z koszulek reprezentacji Polski w piłce nożnej, która jest dobrem nas wszystkich. Dziś możemy tylko przeprosić, że do takiej dyskusji w ogóle doszło" - powiedział prezes PZPN, Grzegorz Lato.

Przypomnijmy, że bez orła na koszulkach Polacy zagrali w ostatnich dwóch meczach towarzyskich - z Włochami i Węgrami. Zamiast godła narodowego, na trykotach zawodników pojawiło się logo PZPN.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.