Michal Hubnik - fot. Mishka
REKLAMA

Dobra sytuacja kadrowa Legii przed meczem z PSV

Mishka - Wiadomość archiwalna

O godzinie 17 legioniści rozpoczęli ostatni trening przed jutrzejszym meczem z PSV. "Sytuacja kadrowa jest dobra. Praktycznie wszyscy są do mojej dyspozycji. Mam także świetną wiadomość - treningi rozpoczął nawet Michal Hubnik. Bardzo się cieszę z jego powrotu, ale jesienią jeszcze nie zagra. W styczniu rozpocznie z nami przygotowania do rundy wiosennej. Drobne dolegliwości zgłasza Manu i może go zabraknąć w meczowej osiemnastce" - mówi Maciej Skorża.

Trener Legii największe pole manewru ma w defensywie. "Mam największy komfort ze wszystkich trenerów w ekstraklasie, ale tu chcę zmieniać jak najmniej, bo jeśli jest dobrze, to dużych rotacji w składzie stosować nie należy" - wyjaśnia trener Legii.
Problem jest natomiast w ofensywie: "Mamy trzech zawodników na ławce, więc nie jest tak dobrze jak bym chciał".

Nie zagra również Janusz Gol, który pauzuje za kartki.

Przed dzisiejszą konferencją prasową Macieja Skorży odbyła się sesja zdjęciowa drużyny Legii w koszulkach z logo nowego sponsora.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.