Nieznani Sprawcy przygotowali oprawę na mecz z PSV - fot. Mishka/ Legionisci.com
REKLAMA

Apel NS: skomplikowana oprawa. Będzie też zbiórka (akt.)

Redakcja - Wiadomość archiwalna

Na meczu z PSV Eindhoven pojawi się oprawa przygotowana oczywiście przez grupę Nieznani Sprawcy. "Jej powodzenie zależy w głównej mierze od Was. Przygotowana choreografia jest bodaj najbardziej skomplikowaną w historii naszej grupy. Przed rozpoczęciem spotkania zostaniecie dokładnie poinstruowani na czym będzie ona polegać. Apelujemy o bezwzględne stosowanie się do poleceń ultrasów oraz osoby prowadzącej doping" - apelują ultrasi.

"Prosimy o szczególne skupienie w momencie prezentacji oraz przypilnowanie swoich znajomych i wszystkich osób wokół. Koniec prezentacji nastąpi dopiero na wyraźny sygnał prowadzącego doping - chcemy mieć pewność, że wszystko zostało należycie zaprezentowane. Wierzymy, że wspólnymi siłami jesteśmy w stanie to zrobić!" - informują Nieznani Sprawcy.

Przy okazji meczu zostanie przeprowadzona zbiórka pieniędzy na oprawy, które będą prezentowane przez NS podczas lutowych meczów 1/16 Ligi Europy. Przy wejściach na stadion pojawią się osoby z puszkami. "Liczymy na to, że zebrana kwota umożliwi nam zaprezentowanie choreografii poziomem adekwatnej co najmniej do rangi tego spotkania!" - kończą NS.

Wszystkie osoby, posiadające łączone szale Legia - Den Haag, proszone są o ich zabranie na mecz.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.