Grali przyjaciele: Pewna wygrana Den Haag

Fumen - Wiadomość archiwalna

Udany wieczór mieli wczoraj kibice z Hagi. Po nieudanym wyjeździe do Rotterdamu na mecz z Excelsiorem, ekipa Den Haag wygrała u siebie 3-0 z NAC Breda. Tym samym nasi przyjaciele zrównali się punktami w tabeli ze wczorajszym rywalem.

Eredivisie: FC Den Haag 3-0 NAC Breda
Pierwsza połowa stała pod znakiem skromnego prowadzenia gospodarzy. Bramkę na 1-0 zdobył Charlton Vicento. Po zmianie stron rywale musieli się otworzyć, żeby wywieźć korzystny rezultat z Kyocera Stadion. Jednak do siatki trafiali już tylko gracze z Hagi. W 66. minucie na 2-0 strzelił Jens Toornstra, a tuż przed końcem rywali dobił Marc Höcher. Tym samym niespełna 12 tysięcy kibiców mogło się cieszyć ze zwycięstwa.