fot. Mishka
REKLAMA

W Lubinie bilety po 10 zł. Spotkanie prezesa klubu z kibicami

Bodziach - Wiadomość archiwalna

Zagłębie Lubin postanowiło obniżyć ceny biletów na poniedziałkowy mecz z Legią. Wejściówki kupione do niedzieli kosztować będą nie więcej niż 10 złotych. Oferta nie dotyczy jedynie miejsc na trybunie VIP. Fani Zagłębia zapowiedzieli bojkot poniedziałkowego spotkania. Prezes klubu Marek Bestrzyński dziś spotka się w tej sprawie z przedstawicielami Stowarzyszenia Kibiców "Zagłębie Fanatyków".

Prezes zamierza rozmawiać z fanami na temat ich akcji protestacyjnej oraz współpracy Stowarzyszenia Kibiców z klubem. Niewykluczone, że po wspomnianym spotkaniu lubinianie zawieszą protest na poniedziałkowy mecz.

Protest fanów Zagłębia rozpoczął się po meczu ze Śląskiem, przegranym przez ich zespół 1-5, i dotyczył głównie zaangażowania zawodników. Do tej pory protest polegał na tym, że fani Zagłębia nie prowadzili dopingu na meczach. Dopiero od spotkania z Legią postanowiono zaostrzyć protest i w ogóle nie przychodzić na stadion.

Co ciekawe, także podczas spotkania Zagłębie - Legia w minionym sezonie gospodarze prowadzili protest, nie dopingując w pierwszej połowie spotkania. Była to forma protestu przeciwko postawie ich zawodników w Bytomiu, kiedy ci zupełnie olali swoich kibiców. "Jakie podejście do kibiców, taki doping" - transparent tej treści wywieszono wówczas w sektorze za bramką.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.