Transparent z podziękowaniami dla Żylety za doping
REKLAMA
REKLAMA

Kibice z VIP dziękują Żylecie. Klub zabronił rozwinąć flagę

Patryk Piekarski - Wiadomość archiwalna

Podczas środowego meczu z PSV Eindhoven grupa kibiców z sektora VIP chciała w szczególny sposób podziękować Żylecie za wspaniałą atmosferę, jaka panuje na wszystkich meczach przy Łazienkowskiej 3. VIP-y przygotowali sektorówkę w barwach Legii, z napisem "Dziękujemy Żylecie", która podczas meczu miała zostać rozwinięta nad głowami zasiadających na trybunie.

Dzień przed meczem pomysłodawcy otrzymali zgodę od klubu. "Rozmawialiśmy z szefem ochrony Bogusławem Błędowskim i otrzymaliśmy od niego zgodę na zaprezentowanie flagi" - komentuje jeden z VIP-ów. "Mimo ustaleń, ostatecznie nie pozwolono nam jej zaprezentować" - dodaje.

Kibice są bardzo rozczarowani postawą szefa ochrony. "Nie potrafimy zrozumieć dlaczego zostaliśmy tak potraktowani. Ostateczną decyzją szefa zaskoczeni byli nawet ochroniarze, którzy twierdzili, że jeszcze podczas przedmeczowej odprawy było na to pozwolenie. Szkoda, że się nie udało, włożyliśmy w to dużo czasu i pracy" - tłumaczy jeden z pomysłodawców.

Według relacji kibiców, gdy w przerwie zaczęto rozkładać flagę, natychmiast interweniowała ochrona. "Zaczęto nam grozić, że klub dostanie przez nas karę od UEFA" - mówią fani.

"To co nie udało się na stadionie, chcielibyśmy przekazać na łamach serwisu legionisci.com. Z całego serca dziękujemy Żylecie za wspaniałą atmosferę jaka panuje przy Łazienkowskiej 3! Grupa z trybuny VIP" - kończą kibice.
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.