Ochota do tej pory niepokonana

MKS Ochota to obok Legii jedyna niepokonana do tej pory drużyna III-ligi na Mazowszu. Zespół MKS-u początkowo pokonywał słabszych przeciwników, ale dopiero zwycięstwa z Jagiellonką (+23), AZS-em UW (+24) i Sokołem Ostrów Maz. (+12) pokazały siłę drużyny. Najwięcej punktów dla drużyny zdobywają Mateusz Dobrowolski, Igor Muszyński, Damian Ciechniak, Maciej Wołyniec i Łukasz Kopczyński. W drużynie z Ochoty gra były zawodnik legii, Łukasz Gajewski.

W przedsezonowym sparingu Legia pewnie zwyciężała MKS Ochota 96-64. Sztab szkoleniowy Legii obserwował wygrany przez MKS wyjazdowy mecz z Sokołem Ostrów Mazowiecka. W niedzielę trzeba będzie potwierdzić swoją wyższość nad zespołem z Ochoty. Miejmy nadzieję, że po fatalnych pierwszych połowach z Jagiellonką i GLKS-em Nadarzyn, tym razem legioniści wyjdą na boisko skoncentrowani od pierwszej do ostatniej minuty i potwierdzą swoją wyższość nad przeciwnikiem.

Nasz zespół na pewno wystąpi bez kontuzjowanych Łukasza Zajączkowskiego, Marcina Chojeckiego i Michała Kowalika.