Grali przyjaciele

Piłkarze FC Den Haag odnieśli drugie z rzędu zwycięstwo w Eredivisie. We właśnie zakończonym spotkaniu Den Haag pokonał Heraclesa 2-0 i awansował w tabeli na 9. miejsce. Gospodarze wyszli na prowadzenie w 8. minucie spotkania, po trafieniu Van Duinena. Wynik ustalił w 81. minucie Immers. Przed przerwą boisko musiał opuścić kontuzjowany zawodnik gospodarzy, Hocher, którego zastąpił Leewin.

Eredivisie: FC Den Haag 2-0 Heracles Almelo
1-0 8 min. Van Duinen
2-0 81 min. Immers

FC Den Haag: Ahmed Ammi, Tjaronn Chery (76. Stanley Elbers), Gino Coutinho, Marc Höcher (40. Ramon Leeuwin), Lex Immers, Christiaan Kum, Christian Supusepa, Jens Toornstra, Mike van Duinen (79. John Verhoek), Kevin Visser.