W sobotę wszyscy na Koło! - fot. Hagi / Legionisci.com

Zbiorcze info o meczu Legii na Kole (akt.)

Już w sobotę o godzinie 18 koszykarze Legii rozegrają długo wyczekiwany mecz przy półtoratysięcznej publiczności w hali Koło. Bilety do kupienia od godziny 16:30 przed wejściem do hali (ul. Obozowa 60, Wola). Poniżej podajemy wszystkie niezbędne informacje odnośnie sobotniego spotkania - dowiecie się m.in. jak wyglądać będzie wstęp do hali, gdzie znajdować się będzie młyn oraz jakie atrakcje czekają kibiców. Osoby, które mają jeszcze wypełnione listy z podpisami pod ustawą o BIM, proszone są o ich przyniesienie na mecz.

Bilety
Sprzedaż biletów prowadzona będzie w sobotę od godz. 16:30, przy wejściu do hali. Cena wejściówki 10 złotych. Każdy posiadacz biletu weźmie udział w losowaniu atrakcyjnych nagród! Dzieci do lat 7 wchodzą na mecz za darmo.

Apel o nienaklejanie vlepek i nieodpalanie pirotechniki!
Sekcja koszykówki zwraca się z prośbą do kibiców o nienaklejanie w hali żadnych vlepek, gdyż sami będziemy musieli pokryć koszty ich usuwania. Prosimy również o nieużywanie pirotechniki, ze względu na kary, jakie mogą zostać nałożone na koszykarską Legię, włącznie z zakazem rozgrywania spotkań w hali Koło, gdzie na 14 stycznia 2012 roku mamy zaplanowany mecz ligowy z AZS UW.

Wejście na mecz
Wejście do hali będzie możliwe od godziny 16:30, wyłącznie od ulicy Długomiła. Początek spotkania o godz. 18:00. Zachęcamy do jak najwcześniejszego przyjścia. Przy wejściu ustawione będą tablice informujące, którędy kibice mają wchodzić na poszczególne trybuny (jest to uzależnione od numerów biletów). Posiadacze wejściówek do numeru 1140 kierują się do prawego wejścia i następnie, po kontroli przez ochronę, przechodzą na prawo - do ich dyspozycji jest wysoka trybuna za koszem - "młyn" - oraz trybuny wzdłuż boiska (góra i dół).

Osoby posiadające bilety z numerami wyższymi od 1140 oraz z zaproszeniami VIP wchodzą drzwiami z lewej strony i kierują się na wprost.

Dojazd / parking
Osoby jadące na sobotni mecz samochodami uprzedzamy o problemach z parkowaniem w okolicach hali. Parking przy samej hali jest bardzo mały i prawdopodobnie w dniu meczu będzie wypełniony w całości. Radzimy więc przyjechać odpowiednio wcześniej, aby znaleźć miejsce do pozostawienia pojazdu w okolicy.

Zobacz jak dojechać do hali komunikacją miejską i samochodem.

Ochrona, barek
W trakcie meczu w hali działać będzie barek, w którym można kupić zimne i gorące napoje oraz jedzenie. Kibice nie będą mogli wnosić do hali napojów w butelkach ani kartonach większych niż 0,2l. Przy wejściu kontroli osobistej i biletów dokonywać będą ochroniarze. Apelujemy do kibiców o niespożywanie alkoholu w nadmiernych ilościach przed meczem - pijane osoby nie zostaną wpuszczone na trybuny. Prosimy jednocześnie o kulturalne zachowanie w trakcie całego spotkania - pokażmy jak wspaniale potrafią się bawić fani Legii!

Rywalizacja dzielnic
Na meczu zostanie przeprowadzona kolejna odsłona akcji 'Rywalizacja dzielnic' - zachęcamy poszczególne dzielnice do mobilizacji, bo w sobotę będzie można się znacznie przybliżyć do zwycięstwa w konkursie. Na razie na prowadzeniu jest Wola. Przypominamy, że nagrodą jest graffiti zrealizowane przez UZaLeżnionych na terenie zwycięskiej dzielnicy.

Kącik dla najmłodszych kibiców
Podczas meczu, w jednym z narożników parkietu, zorganizowany zostanie "koszykarski kącik dla najmłodszych". Rodzice mogą zostawić swoje pociechy, by te bawiły się w mini koszykówkę, na specjalnie przygotowanych dla nich małych koszach. Dla chętnych bezpłatne malowanie twarzy dzieciaków w barwy Legii.

Losowanie nagród głównych - prośba o zachowanie biletów
Wszyscy posiadacze biletów na mecz Legia - Mazowsze Grójec weźmie udział w losowaniu trzech atrakcyjnych nagród, ufundowanych przez sponsora koszykarskiej Legii, Waryński Trade. Oficjalne losowanie, którego dokona prezes firmy Waryński Trade, nastąpi w przerwie meczu. Prosimy kibiców o niewyrzucanie biletów - tylko na tej podstawie będzie można odebrać nagrody.

Konkursy z nagrodami
W przerwie meczu odbędzie się konkurs rzutów osobistych dla pań oraz dla dzieci (spod kosza) - zgłoszenia przed meczem i w przerwie między I a II kwartą u spikera zawodów.
Po spotkaniu odbędzie się konkurs rzutów za 3 punkty dla panów (zgłoszenia do zakończenia meczu) oraz rzut z połowy boiska - wpłata 10 zł za udział, do wygrania 100 zł (nagrodę funduje prezes koszykarskiej Legii, Roman Podobas). W konkursach dla dzieci, pań i panów do wygrania klubowe pamiątki ufundowane przez sekcję koszykówki Legii.

Plakaty drużyny za 7 zł
Przed meczem, przy wejściu do hali do kupienia będą oficjalne plakaty drużyny koszykarskiej Legii na sezon 2011/12 w cenie 7 złotych (format A2). Cały zysk ze sprzedaży trafi na konto sekcji koszykówki Legii.

Młyn za koszem
Główny młyn prowadzący doping zebrany zostanie na trybunie za koszem (najwyższa w hali), przed "ścianką wspinaczkową". Informujemy, że wchodzenie na ściankę jest surowo zabronione! Do głośnego dopingu zachęcamy wszystkich kibiców zgromadzonych w hali.

Mecz kibice - koszykarze
Osoby biorące udział w meczu kibice - koszykarze, proszone są o zgłoszenie się przy stoliku spikera najpóźniej w przerwie między III a IV kwartą. Dla fanów udostępniona zostanie szatnia oraz stroje pierwszego zespołu. Dla wszystkich uczestników spotkania przygotowano upominki od firmy Dax Cosmetics. Początek meczu około godziny 19:40, spotkanie trwać będzie 2x10 minut, bez zatrzymywania czasu.

Nakrętki dla Justyny
Podczas meczu odbędzie się kolejna zbiórka nakrętek dla Justyny Krawczyk. Osoba, która przyniesie najwięcej nakrętek, otrzyma od sekcji koszykówki drobny upominek.

Dziennikarze i fotoreporterzy na mecz wchodzą na podstawie legitymacji prasowych. Dla prasy przygotowane zostaną miejsca w pierwszym rzędzie trybuny za koszem od strony kawiarenki (naprzeciwko "młyna").

Pierwszy taki mecz
Spotkanie z Mazowszem będzie pierwszym, jaki Legia rozegra w roli gospodarza w innej hali niż przy Obrońców Tobruku, gdzie występuje od blisko 20 lat. Wcześniej "Zieloni Kanonierzy" występowali w hali przy ulicy 29 Listopada (do sezonu 1991/2) oraz okazjonalnie (niektóre mecze w europejskich pucharach w latach 60.-80.) w hali Gwardii, Skry i Torwaru.

Potencjalni sponsorzy
Podczas meczu na Kole pojawi się wielu potencjalnych sponsorów koszykarskiej Legii i od postawy kibiców oraz frekwencji zależeć może, czy sekcji uda się znaleźć wsparcie finansowe na kolejny sezon w drugiej lidze oraz włączenie się do walki o awans na zaplecze ekstraklasy.

Patroni medialni, sponsorzy
Patronem medialnym sobotniego spotkania są Antyradio oraz serwis Legionisci.com. Przypominamy, że oficjalnym sponsorem koszykarskiej Legii jest firma WARYŃSKI TRADE.

Nagrody w konkursach podczas meczu ufundowane zostały przez firmy: Waryński Trade (3 nagrody główne), Dax Cosmetics, Dodo oraz sekcję koszykówki Legii Warszawa.

Prosimy o zapoznanie się z poniższymi regulaminami:
REGULAMIN HALI KOŁO
REGULAMIN IMPREZY MASOWEJ (17.12.2011)

W hali obowiązuje całkowity zakaz palenia. To dozwolone jest tylko na zewnątrz hali.

WYDRUKUJ I POWIEŚ NA OSIEDLU PLAKAT NA MECZ

17 grudnia, g. 18:00 Legia - Mazowsze Grójec [ul. Obozowa 60, wstęp 10 zł]

Na meczach koszykarzy Legii panuje wyjątkowa atmosfera. Przeżyj to razem z nami! - fot. Legionisci.com