fot. forum.legionisci.com

1916 uśmiechów: Kibice przekazali sprzęt sportowy

Redakcja - Wiadomość archiwalna

W minioną sobotę, w Szkole Podstawowej nr 11 w Ursusie, odbyło się zakończenie akcji zbierania sprzętu sportowego wśród kibiców Legii w ramach akcji "1916 uśmiechów". Akcja zakończona została sukcesem i przyniosła dzieciom dużo radości. Jej zwieńczeniem był mecz rozegrany pomiędzy dziećmi z domów dziecka nr 1 i 9.

Spotkanie było bardzo wyrównane. Dzieci walczyły ambitnie, ale fair. Mecz zakończył się zwycięstwem 6-5 domu dziecka nr 1. Po zakończeniu rozgrywki dzieciom wręczono sprzęt, który udało się zebrać przy pomocy kibiców Legii oraz fundacji Sportowa Polska.

"Miło nam poinformować, że akcja była bardzo udana, i co najważniejsze przyniosła dzieciom dużo frajdy. W imieniu dzieci i organizatorów bardzo dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w pomoc przy naszej akcji. Szczególne podziękowania należą się firmie BAMBOOBOX - NajLepszy chińczyk w mieście za dostarczenie sytych posiłków dla wszystkich dzieci obecnych tego dnia, a było ich sporo, oraz serwisowi Legionisci.com za rozreklamowanie całej akcji. Dziękujemy!" - mówią organizatorzy.REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.