Remis Sportingu w meczu ligowym

Piłkarze Sportingu Lizbona tylko zremisowali w wyjazdowym meczu ligowym z Academiką Coimbra 1-1. Gospodarze prowadzili od 28. minuty, a Sporting wyrównał dopiero 10 minut przed końcem. Brazylijski pomocnik Elias pod koniec meczu został wyrzucony z boiska za drugą żółtą kartkę.

Nie zagrali dwaj podstawowi zawodnicy Sportingu - Marias Fernandez i Fabian Rinaudo. Obaj leczą kontuzje, ale na spotkania z Legią będą już zdrowi. Teraz piłkarze portugalskiej ekstraklasy mają 3-tygodniową przerwę.

Academica Coimbra 1-1 (1-0) Sporting Lizbona
Bramki: Eder 28' - Elias 80'

Sporting: Rui Patricio - Joao Pereira, Onyewu, Anderson Polga, Insua - Elias, Daniel Carrico (57. Bożinow), Schaars - Pereirinha (Carrillo), van Wolfswinkel, Capel (62. Evaldo).
trener: Domingos Paciencia