REKLAMA
REKLAMA

Augusto Inacio: Legii nie można zlekceważyć

Bodziach, źródło: weszlo.com - Wiadomość archiwalna

"Sporting jest faworytem, ale Legii nie można zlekceważyć. Wiele będzie zależało od pierwszego meczu. Jeśli Legia nie wygra u siebie, to będzie miała w Lizbonie bardzo duży problem, żeby awansować" - mówi przed rywalizacją w 1/16 finału Ligi Europy Augusto Inacio, były piłkarz i trener Sportingu Lizbona.

Inacio przekonuje, że Sporting jest klasowym zespołem, z wieloma bardzo dobrymi zawodnikami w składzie. Jego zdaniem największym problemem Legii może być brak koncentracji. "Najbardziej znany piłkarz to bramkarz Rui Patricio, który mimo młodego wieku jest bardzo doświadczony. Mamy świetnych skrzydłowych, którzy potrafią dokładnie dośrodkować, bardzo pracowity środek pomocy i skutecznego napastnika van Wolfswinkela. Na prawej obronie gra świetny zawodnik, reprezentant Portugalii, Joao Pereira. Na lewej jest Emiliano Insua, który w poprzednim sezonie grał w Liverpoolu. Ogólnie to silna, agresywna i szybka drużyna, która potrafi błyskawicznie zaatakować. Największy grzech, jaki może Legia popełnić, to brak koncentracji, bo Sporting momentalnie to wykorzysta" - przekonuje w rozmowie z Weszło.

Całą rozmowę możecie przeczytać tutaj.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.