REKLAMA
REKLAMA

Trenerzy Legii obejrzą Sporting na żywo

Woytek - Wiadomość archiwalna

W lutym, w ramach Ligi Europy, Legia rozegra dwumecz ze Sportingiem Lizbona. Przeciwnika na żywo będą obserwować pierwszy trener warszawskiego zespołu Maciej Skorża i jego asystent Rafał Janas. "Nie oglądaliśmy jeszcze Sportingu na żywo. Kilka meczów widzieliśmy na płycie.
W najbliższą sobotę z Maćkiem Skorżą wybieramy się na bardzo atrakcyjny mecz ligi portugalskiej. Sporting gra z Porto. Będą to nasze pierwsze poważniejsze spostrzeżenia, bo nie ma to jak obejrzeć drużyny na żywo. To nie to samo, co na płytach. Jakieś większe obserwacje, spostrzeżenia będziemy mogli poczynić dopiero po tym spotkaniu" - mówi Rafał Janas.

Trener nie ukrywa, że nie będzie łatwo pokonać Portugalczyków. "Legia i Sporting to zupełnie różne zespoły, grające inny futbol. Ciężko więc je porównać. Na pewno Sporting to drużyna co najmniej tej klasy co Spartak Moskwa. Myślę, że mamy szanse z nimi powalczyć, ale pod warunkiem, że będziemy w bardzo dobrej formie, ale i łut szczęścia też będzie potrzebny" - dodaje.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.