fot. Bodziach
REKLAMA
REKLAMA

SKLW organizuje czarter do Lizbony

Bodziach, źródło: zyleta.info - Wiadomość archiwalna

SKLW organizuje czarter dla kibiców Legii do Lizbony, na mecz 1/16 finału Ligi Europy. Znany jest już koszt przelotu w obie strony - ten wyniesie 1200 złotych. Samolot wyleci rano w dniu meczu, powrót zaplanowano bezpośrednio po zakończeniu spotkania (dokładne godziny nie są jeszcze znane). Zapisy prowadzone będą 17 i 19 stycznia w godzinach 18-20 w Sports Barze. Istnieje możliwość rozłożenia opłaty na raty.

Do zapisów potrzebny jest nr PESEL lub numer paszportu!

Przy kredycie na 1000 złotych na 12 miesięcy, rata wynosi 88,83 zł, na 24 miesiące 51,76 zł. Liczba rat oraz kwota zależy od wnioskodawcy i zdolności kredytowej. Do złożenia wniosku kredytowego potrzebny będzie dowód osobisty, zaświadczenie o zarobkach (minimalna kwota zarobków 1200 zł netto, 21 lat i 6-miesięczny staż pracy). Dla osób prowadzących działalność gospodarczą potrzebne będą dokumenty finansowe formy, PIT za ostatni rok, dokumenty rejestrowe firmy.

Mecz Sporting - Legia odbędzie się w czwartek, 23 lutego, o godzinie 21:05. Podczas zapisów na samolot prowadzona będzie sprzedaż kibicowskiej płyty muzycznej w cenie 25 zł.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.