Sporting remisuje w Pucharze Portugalii

Fumen, źródło: 90minut.pl - Wiadomość archiwalna

Sporting Lizbona zremisował 2-2 z Nacional Funchal w półfinale Pucharu Portugalii. Jako pierwsi do siatki trafiali rywale, którzy do przerwy prowadzili 2-0. Jednak na kwadrans przed końcem spotkania kontaktowego gola zdobył Elias, a w 90. minucie remis uratował Stijn Schaars. Gospodarze od 67. minuty grali w przewadze, gdyż drugą żółtą kartkę ujrzał Márcio Madeira.

Sporting Lizbona 2-2 Nacional Funchal
0-1 36 min. Mario Rondón
0-2 45 min. Candeias
1-2 75 min. Elias
2-2 90 min. Stijn Schaars

Sporting: 1. Rui Patrício - 47. João Pereira, 5. Oguchi Onyewu, 4. Ânderson Polga, 48. Emiliano Insúa - 14. Matías Fernández, 31. Renato Neto (42 min. 18. André Carrillo), 8. Stijn Schaars, 77. Elias, 17. Jeffrén Suárez (46 min. 11. Diego Capel) - 9. Ricky van Wolfswinkel (11 min. 7. Waleri Bożinow).