REKLAMA
REKLAMA

Trenerzy Legii na każdym meczu Sportingu

Bodziach, źródło: PAP - Wiadomość archiwalna

Przed dwoma dniami piłkarze Sportingu Lizbona zremisowali w krajowym pucharze 2-2 z Nacional Funchal. Trenerzy Legii spotkanie obejrzeli w telewizji. Na mecze ligowe będą jeździć do Portugalii, by jak najlepiej rozpracować rywala w 1/16 finału Ligi Europy.

"Bardzo poważnie traktujemy rywalizację ze Sportingiem, dlatego zdecydowaliśmy, że do pierwszego meczu w LE będziemy oglądać każde ligowe spotkanie portugalskiej drużyny. Z tego co wiemy, rozgrywki w Pucharze Portugalii i Pucharze Ligi nasi rywale nie zawsze traktują poważnie i wtedy w składzie ma miejsce spora rotacja. Dlatego te mecze możemy obejrzeć w telewizji. Wiemy jednak, że Sporting wciąż liczy na mistrzostwo kraju, dlatego prawdziwe oblicze zespołu będziemy mogli zobaczyć w rywalizacji ligowej" - powiedział PAP Rafał Janas, asystent Macieja Skorży.

Janas w niedzielę poleci z Cypru do Bragi na mecz ligowy Sportingu.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.