Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Klikając "ROZUMIEM" lub ✔, wyrażasz zgodę na stosowanie cookies i innych technologii. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.    ROZUMIEM
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Najlepsza oprawa wyjazdowa w rundzie jesiennej
Najlepsza oprawa wyjazdowa w rundzie jesiennej
Piątek, 20 stycznia 2012 r. godz. 16:55

Uwaga: Wiadomość archiwalna!

Wyjazdowe choreo rundy jesiennej: Jasna strona mocy

Bodziach

Kibice ze wszystkich polskich klubów, zajmujący się przygotowywaniem opraw meczowych, wybrali 10 najlepszych choreografii, zaprezentowanych na wyjazdach w rundzie jesiennej sezonu 2011/12. Przypomnijmy, że Legii nie udało się wnieść opraw na wyjazdach do Bukaresztu, Kielc i Lubina. Mimo to w TOP10 znalazły się dwie oprawy Legii - obie zaprezentowane w Eindhoven.

Zwycięstwo, niewielką różnicą punktów (27), zdobyła prezentacja Jagiellonii Białystok na ŁKS-ie - z przesłaniem nawiązującym do "Gwiezdnych Wojen" - "Jasna strona mocy".

Na miejscu drugim prezentacja legionistów z meczu w Eindhoven "Probably the best fans in the world", inspirowana reklamą jednego z browarów. Na piątym miejscu znalazła się inna oprawa z tego meczu - foliowy napis "Nigdy Sam" podświetlony pirotechniką.

W czołowej dziesiątce znalazły się po dwie oprawy Górnika i Śląska oraz po jednej Widzewa (przy Łazienkowskiej), GKS-u Katowice i Wisły.


1. Jasna strona mocy (Jagiellonia Białystok) - 497 pkt.


2. The best fans (Legia Warszawa) - 472 pkt.


3. Szachownica (Górnik Zabrze) - 431 pkt.


4. Visitors (Widzew Łódź) - 424 pkt.5. Nigdy sam (Legia Warszawa) - 378 pkt.


6. Nie zmienisz marzeń (Śląsk Wrocław) - 290 pkt.


7. Passion still alive (Wisła Kraków) - 151 pkt.


8. Reprezentuje (Górnik Zabrze) - 128 pkt.


9. Nie lękajcie się (GKS Katowice) - 123 pkt.


10. Tylko szczęśliwe powroty (Śląsk Wrocław) - 85 pkt.


przeczytaj więcej o: ,


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!