REKLAMA

Jest szansa na kolejne bilety na Superpuchar + info o gadżetach

Redakcja, źródło: ekstraklasa.net / zyleta.infoWiadomość archiwalna>

Wisła Kraków i Legia Warszawa wykorzystały już przyznane im po 9000 biletów dla grup zorganizowanych na mecz o Superpuchar, który odbędzie się 11 lutego. Obydwa kluby wystąpiły o przyznanie im kolejnych wejściówek. Jest duża szansa, że je otrzymają.
Decyzję muszą jednak jeszcze zatwierdzić osoby odpowiedzialne za bezpieczeństwo na Stadionie Narodowym.

Na razie nie wiadomo, w jaki sposób prowadzona będzie dystrybucja pozostałej puli biletów na neutralne sektory. Informacja na ten temat powinna się pojawić w ciągu najbliższych dni. Ceny wejściówek poznamy w tym samym terminie.

Brak informacji nt biletów
SKLW wspólnie z klubem próbuje uzyskać od Ekstraklasy informacje związane ze sprzedażą otwartą i wszelkimi innymi szczegółami dotyczącymi organizacji meczu, w tym umiejscowienia kibiców poszczególnych klubów na trybunach Stadionu Narodowego. Jak dotąd, bezskutecznie.
W przypadku pojawienia się nowych okoliczności, SKLW będzie informowało na bieżąco.

Sprzedaż gadżetów
Sprzedaż voucherów na gadżety dla osób, które kupiły bilety w klubie odbędzie się Sportsbarze Ł3, w środę o godzinie 18:00. Cena gadżetu wynosi 15 zł.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.