fot. turi / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Legia już w Antalyi

Anula - Wiadomość archiwalna

Po zakończeniu zgrupowania na Cyprze legioniści rozpoczęli swój kolejny obóz przygotowawczy, tym razem w Turcji. O godzinie 21:20 czasu lokalnego przybyli do hotelu Miracle w Antalya, gdzie zostali powitani przez obsługę hotelową oraz fotoreporterów. Następnie udali się do swoich pokoi. W tym samym hotelu co legioniści zameldowane są również inne europejskie drużyny, w tym Dynamo Moskwa i Lewski Sofia.

Kadra Legii na obozie w Turcji liczy 27 osób. Niestety z drużyną nie przyleciał Danijel Ljuboja, który nadal narzeka na bóle mięśnia przywodziciela. W kadrze natomiast znalazł się Ivica Vrdoljak. Legioniści w Turcji ćwiczyć będą dwa razy dziennie. Swój pierwszy trening rozpoczną jutro o godzinie 10 polskiego czasu. Na początek zaplanowano ćwiczenia na siłowni. Do dyspozycji piłkarzy będzie boisko przy hotelu, gdzie mają odbywać się poranne treningi, natomiast popołudniowe przeprowadzane będą w oddalonym o 5 km kompleksie sportowym.

Potwierdzono również informacje, że drużyna Macieja Skorży rozegra cztery sparingi, w tym jeden na stadionie Mardan Sports Complex, gdzie swoje mecze rozgrywa miejscowa Antalyaspor Kulübü. Będzie to sparing ze Steauą Bukareszt.

Plan sparingów w Turcji:
26.01. godz. 16:00 Legia - reprezentacja Turkmenistanu
28.01. godz. 16:00 Legia - Dynamo Mińsk
31.01. godz. 16:30 Legia - Steaua Bukareszt
02.02. godz. 16:00 Legia - Spartak Trnawa

Kadra Legii na zgrupowanie w Turcji:
Bramkarze: Konrad Jałocha, Dusan Kuciak, Wojciech Skaba, Jakub Szumski

Obrońcy: Inaki Astiz, Dickson Choto, Artur Jędrzejczyk, Tomasz Kiełbowicz, Marcin Komorowski, Jakub Rzeźniczak, Jakub Wawrzyniak, Michał Żewłakow

Pomocnicy: Ariel Borysiuk, Albert Bruce, Dominik Furman, Janusz Gol, Aleksander Jagiełło, Jakub Kosecki, Daniel Łukasik, Miroslav Radović, Maciej Rybus, Ivica Vrdoljak, Rafał Wolski, Bartosz Żurek, Michał Żyro

Napastnicy: Michal Hubnik, Michał Kucharczyk
fot. turi / Legionisci.com

przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.