Michal Hubnik i Ivica Vrdoljak ćwiczyli indywidualnie - fot. turi / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Pierwszy trening w Antalyi

Anula - Wiadomość archiwalna

O godzinie 10 czasu polskiego legioniści rozpoczęli swój pierwszy trening w Antalyi. Zajęcia rozpoczęły się od rozgrzewki prowadzonej przez Paolo Terziottiego. Piłkarze z pola wykonywali serię ćwiczeń, aby przygotować organizm do dalszego wysiłku.

Fotoreportaż z treningu - 24 zdjęcia turi

Mniej intensywnie ćwiczyli Ivica Vrdoljak i Michał Hubnik, którzy nadal zmagają się z problemami zdrowotnymi.

W tym samym czasie trening rozpoczęli również bramkarze - wszyscy pod okiem Krzysztofa Dowhania wykonywali różne ćwiczenia fizyczne, poczynając od skłonów i przysiadów. Po zakończonej rozgrzewce legioniści rozpoczęli zajęcia z piłkami. Zawodnicy podzieleni zostali na 3-osobowe drużyny i ich zadaniem było podawanie piłki na jeden kontakt do każdego z wyznaczonych kolegów z drużyny. Trzeba przyznać, że podczas tego ćwiczenia dużą precyzją wykazywał się młody Aleksander Jagiełło.

Następnym zadaniem legionistów było doskonalenia podań głową z wyskoku oraz gra na dwa kontakty. W tym ćwiczeniu najbardziej dokładnymi podaniami oraz zaangażowaniem wyróżniał się Jakub Rzeźniczak. Widać, że legioniście bardzo zależy na powrocie do pierwszej jedenastki.

Na koniec zajęć trener Skorża podzielił legionistów na trzy grupy. Jedna z nich grała w "dziadka", a druga rozgrywała wewnętrzną gierkę, gdzie na bramce stali Jakub Szumski i Konrad Jałocha. Natomiast ostatnia grupa ćwiczyła strzały z dystansu, a "bomby" bronili na zmianę Dusan Kuciak i Wojciech Skaba. Jeden z nich musiał uznać wyższość Macieja Rybusa, który precyzyjnym strzałem z dystansu wbił piłkę w sam róg. "Brawo, brawo Ryba" - pochwalili Rybusa trenerzy.

Po ponad półtoragodzinnym treningu zmęczeni legioniści udali się do hotelu. Kolejny poniedziałkowe zajęcia zostały zaplanowane na godzinę 16 czasu polskiego i odbędą się w pobliskim kompleksie sportowym.

Fotoreportaż z treningu - 24 zdjęcia turiKonrad Jałocha - fot. turi / Legionisci.comfot. turi / Legionisci.com

przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.