Inaki Astiz na popołudniowym treningu - fot. turi / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Powrót Hubnika i Vrdoljaka

Anula - Wiadomość archiwalna

Za nami kolejny trening w Antalyi, który odbył się o godzinie 16 czasu polskiego na pobliskich kompleksach sportowych. Niestety, tym razem pogoda nie okazała się tak łaskawa - legioniści musieli zmagać się z silną ulewą. Nasi piłkarze tradycyjnie rozpoczęli zajęcia od rozgrzewki z piłkami - tym razem poprowadził ją pan Lucjan Brychczy.

Fotoreportaż z treningu - 15 zdjęć turi

Legioniści rozgrzewali się prowadząc, żonglując i podając piłkę. Dalsza część zajęć poświęcona została taktyce - w końcu rozpoczęcie sezonu już tuż tuż. Legioniści zostali podzieleni na dwie grupy i ćwiczyli grę na utrzymanie. W razie niepowodzenia następować miał kontratak drużyny przeciwnej i strzał na bramkę. Nie wszystkie podania były jednak na tyle precyzyjne, że udawało się strzelić gola z kontrataku.

Michałowi Kucharczykowi nie udało się pokonać Dusana Kuciaka. Po tej sytuacji bacznie obserwujący swoich podopiecznych trener Skorża upomniał "Kucharza". "Nieważne jak to zrobicie, ważne, że ma być bramka" - oświadczył. W tej rozgrywce "Dusziego" pokonał natomiast Maciej Rybus. Dusan był jednak wyraźnie niezadowolony z wpuszczenia gola, czemu dał głośny wyraz.

Następnie legioniści ćwiczyli rozegranie piłki i dośrodkowania. Warto zauważyć, że w popołudniowym treningu brali udział zarówno Michal Hubnik, jak i Ivica Vrdoljak. Temu pierwszemu udało się strzelić dwa gole. Dusan Kuciak część strzałów bronił wyśmienicie, ale czasami musiał jednak uznawać wyższość swoich kolegów z drużyny. Pokonał go m.in. Jakub Wawrzyniak oraz chwalony po porannym treningu Aleksander Jagiełło. Słowak chwalił swoich kolegów za celne i efektowne strzały, jednakże zauważył, że również chciałby być pochwalony za swoje parady bramkarskie.

Po tych ćwiczeniach trener podzielił piłkarzy na dwie drużyny, po czym rozegrana została gra na pełnowymiarowym boisku, podczas której bramek strzegli młodzi Jakub Szumski oraz Konrad Jałocha. W tym czasie Krzysztof Dowhań zajmował się treningiem Dusana Kuciaka oraz Wojciecha Skaby, którzy bronili bliskie strzały oraz dobitki.

Fotoreportaż z treningu - 15 zdjęć turi

fot. turi / Legionisci.com

przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.