Maciej Skorża - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Skorża: Czekam na sparingpartnerów, którzy zweryfikują umiejętności młodzieży

turi - Wiadomość archiwalna

"Nasza gra wyglądała dobrze. Cały mecz dominowaliśmy, stworzyliśmy sobie sytuacje i zagraliśmy poprawnie jeśli chodzi o dyscyplinę taktyczną, ale szczerze mówiąc spodziewałem się troszeczkę mocniejszego przeciwnika. Natomiast dziś rywale na wiele nam pozwalali. Wszyscy zaprezentowali się poprawnie" - powiedział Maciej Skorża.

"Myślę, że Dynamo Mińsk będzie drużyną o wyższym potencjale niż dzisiejszy przeciwnik. Dziś kilku zawodników dobrze się czuło. Kuba Kosecki był w tym gronie. Czekam na przeciwników, na których będziemy mogli zweryfikować umiejętności tej młodzieży, bo jak do tej pory nie można było tego zrobić. Przeciwnicy, z którymi do tej pory graliśmy nie dają miarodajnej oceny" - dodał trener Legii.

"Dzisiaj na pozycji Danijela Ljuboji grali Michał Żyro i Michał Kucharczyk. Momentami to ciekawie wyglądało, ale były też momenty słabszej gry z ich strony. No cóż, musimy poszukiwać dalej. Być może w następnym meczu będzie mógł wystąpić Michal Hubnik. Któryś z nich w tych pierwszych meczach będzie musiał grać na tej pozycji" - zakończył szkoleniowiec.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.