Hokej: Legia Warszawa 2-4 HC GKS Katowice

Hugollek - Wiadomość archiwalna

Hokeiści Legii nie zdołali pokonać na własnym lodowisku zespołu HC GKS Katowice i przegrali 2-4. Wszystkie bramki dla naszego zespołu padły w początkowych minutach pierwszej tercji. Katowiczanie grali bardzo agresywnie. Kontuzji po jednym ze starć doznał Grzegorz Rostkowski. Zapraszamy do obejrzenia pierwszych zdjęć z meczu:

Pierwszy fotoreportaż - 58 zdjęć Strojaka

Drugi fotoreportaż - 38 zdjęć MaRmAra

Trzeci fotoreportaż - 38 zdjęć Tomasza Kurzyńskiego

Mecz obserwował komplet widzów. Niestety nie wszystkim chętnym udało się zakupić bilety.

Za tydzień nasi zawodnicy zagrają na Torwarze II z Orlikiem Opole i Polonią Bytom. Więcej informacji w dziale Hokej.