Jakub Rzeźniczak i Jacek Magiera - fot. turi / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

"Nie byłeś kiedyś napastnikiem?"

Anula - Wiadomość archiwalna

Dzisiejszy poranny trening legionistów rozpoczął się na siłowni. Następnie ekipa udała się na na hotelowe boisko, gdzie część zawodników miała tylko krótki rozruch po wczorajszym sparingu, reszta natomiast pod czujnym okiem trenerów ćwiczyła przez godzinę.

Trening oczywiście rozpoczęła krótka rozgrzewka, a następnie szkoleniowcy podzielili legionistów na grupy, które bawiły się w "dziadka" oraz rozgrywały mini gierki na skróconym polu.

W tym czasie trener Krzysztof Dowhań wziął w obroty wszystkich czterech bramkarzy. Część obserwatorów zastanawiała się czy do drużyny po cichu nie dołączył nowy golkiper... ale z bliska okazało się, że to Dusan Kuciak pożegnał się ze swoim zarostem.

Na koniec kilku zawodników pozostało jeszcze na boisku, aby poćwiczyć strzały z dystansu. Dziś nie miał sobie równych młody bramkarz Legii Konrad Jałocha, który popisał się genialnym strzałem w samo okienko, nie dając szans Słowakowi. Trenerzy widząc jego popisy pytali żartobliwie: "Czy ty nie byłeś kiedyś napastnikiem?".














fot. turi / Legionisci.com

przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.